lek. spec. Grzegorz Nabiałczyk

SPECJALIZACJA:
neurologia

Lekarz Grzegorz Nabiałczyk posiada specjalizację z neurologii. W swojej codziennej pracy zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu nerwowego, takich jak: bóle i zawroty głowy, padaczka, stany po udarach mózgu, niewydolność krążenia mózgowego, choroba Parkinsona, choroby otępienne, zespoły bólowe kręgosłupa (bóle krzyża, bóle barku, rwa kulszowa).

Nasi pacjenci doceniają go za dokładnie i spokojnie przeprowadzone badanie i konsultacje. Lekarz uważnie słucha, cierpliwie odpowiada na pytania i krok po kroku wszystko wyjaśnia.

dr n. med. Elżbieta Sztamska

Wykształcenie i doświadczenie zawodowe

Lek. Grzegorz Nabiałczyk jest absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Oddziale Neurologii Szpitala im. dr J. Babińskiego w Łodzi, pełniąc początkowo obowiązki asystenta, później z-cy ordynatora, a następnie ordynatora Oddziału Neurologicznego. Po przeniesieniu Oddziału do Szpitala w Łagiewnikach, pracował jako z-ca ordynatora. W leczeniu pacjentów stosuje również akupunkturę, posiada ponad 30-letnie doświadczenie w tej dziedzinie.

Wykonuje konsultacje w języku polskim i angielskim.

Zakres badań i usług

Zakres konsultacji

;
bóle i zawroty głowy
;
zespoły bólowe kręgosłupa (bóle krzyża, bóle barku, rwa kulszowa)
;
padaczka
;
stany po udarach mózgu
;
niewydolność krążenia mózgowego
;
choroba Parkinsona
;
choroby otępienne
Zarezerwuj termin wizyty
Zapytaj o terminy konsultacji u lek. spec. Grzegorza Nabiałczyka.
Aby umówić wizytę – skontaktuj się z naszą rejestracją: