lek. spec. Ernest Madej

SPECJALIZACJA:
ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Lekarz Ernest Madej jest specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Zawsze powtarza, że w pracy najważniejszy jest dla niego pacjent. Do każdego podchodzi indywidualnie twierdząc, że każdy człowiek jest inny, nie można więc uogólniać poszczególnych chorób i patologii. Zawsze chętnie służy pomocą.

W swojej codziennej pracy obejmuje opieką pacjentów po urazach, z dolegliwościami bólowymi w obrębie narządu ruchu oraz zmianami zwyrodnieniowymi stawów.

Nasi pacjenci doceniają go za cierpliwość, zaangażowanie, otwartość i indywidualne podejście do pacjenta. Podczas konsultacji tłumaczy wszystko dokładnie upewniając się, czy pacjent wszystko zrozumiał.

ortopeda Łódź

Wykształcenie i doświadczenie zawodowe

Lek. spec. Ernest Madej jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Doświadczenie specjalizacyjne z zakresu Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu zdobywał w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. WAM CSW w Łodzi. Proces ciągłego kształcenia oraz zdobywanie nowych umiejętności i doświadczeń zawodowych jest ważnym aspektem jego pracy.

Zakres usług

;
konsultacja ortopedyczna
;
iniekcja dostawowa
;
punkcja stawu
;
blokada przeciwbólowa

Zakres badań

;
urazy
;
ból barku
;
ból biodra
;
ból karku
;
ból kolana
;
ból miednicy
;
ból pachwiny
;
osteoporoza
;
ostroga piętowa
;
zwichnięcia
;
złamania
;
choroby kręgosłupa
;
choroby zwyrodnieniowe

Zarezerwuj termin wizyty

Zapytaj o terminy konsultacji u lek. spec. Ernesta Madeja.
Aby umówić wizytę – skontaktuj się z naszą rejestracją: