Dermatologia cena konsultacji i badań

Rodzaj usługi Cena
konsultacja dermatologiczna /wenerologiczna 190 zł
teleporada (kolejna wizyta) 170 zł
dermatoskopia całego ciała z omówieniem wyników 220 zł
zabieg elektrokoagulacji 1-3 zmiany 150 zł
zabieg elektrokoagulacji 4-6 zmian 300 zł
zabieg elektrokoagulacji 7-10 zmian 450 zł

Zarezerwuj termin wizyty w
poradni dermatologicznej w Łodzi

Umów się na wizytę do poradni dermatologicznej, jeśli zauważysz u siebie lub u bliskich niepokojące zmiany skórne, takie jak pieprzyki, znamiona, guzki, czy inne objawy, które wydają Ci się nietypowe lub niepokojące. 

Pamiętaj, że wczesne wykrycie potencjalnych problemów dermatologicznych może być kluczowe dla skutecznego leczenia i zapobiegania poważniejszym schorzeniem skóry. W PUROMED unikasz długich kolejek do specjalisty i otrzymasz potrzebną pomoc w najkrótszym możliwym czasie. 
Możesz skorzystać nie tylko z konsultacji, ale też badań dermatologicznych oraz drobnych zabiegów, w tym: dermatoskopii całego ciała i zabiegu elektrokoagulacji.

Na czym polega dermatoskopia?

Dermatoskopia całego ciała to specjalistyczna procedura diagnostyczna, która polega na dokładnym badaniu skóry całego ciała przy użyciu dermatoskopu - urządzenia pozwalającego na powiększenie i oglądanie struktur skórnych niewidocznych gołym okiem. 

Podczas dermatoskopii lekarz dokładnie przygląda się wszystkim znamionom, pieprzykom oraz innym nieprawidłowościom skórnym, w celu oceny ich charakteru i ewentualnego ryzyka rozwoju nowotworów. 

Procedura ta jest wykonywana w celu wczesnego wykrycia potencjalnych zmian skórnych, w tym czerniaka oraz innych nowotworów skóry, co umożliwia szybsze i skuteczniejsze interwencje lecznicze. 

Konsultacja u dermatologa PUROMED

Na czym polega elektrokoagulacja?

Elektrokoagulacja to procedura, która polega na usuwaniu za pomocą prądu elektrycznego zmian skórnych, tj. brodawki, znamiona, włókniaki, grzybica paznokci, łagodne nowotwory skóry czy naczyniaki. 

Podczas zabiegu do Twojej skóry zostanie przyłożona elektroda, przez którą przepływa prąd elektryczny. W ten sposób tkanka zostanie uszkodzona termicznie, co prowadzi do jej zniszczenia i koagulacji (zakrzepiania) naczyń krwionośnych. Efektem tego procesu jest usunięcie zmiany skórnej. 

Elektrokoagulacja dermatologiczna jest stosunkowo szybkim i skutecznym sposobem usuwania różnego rodzaju zmian skórnych. Po zabiegu może wystąpić niewielki dyskomfort, zaczerwienienie lub lekkie krwawienie na miejscu zabiegu, jednak zazwyczaj procedura nie wymaga specjalnej opieki pooperacyjnej. 

Czasami konieczne jest kilkukrotne powtórzenie zabiegu, szczególnie w przypadku większych lub głębiej osadzonych zmian skórnych. Przed przeprowadzeniem elektrokoagulacji dermatologicznej zazwyczaj pacjent jest miejscowo znieczulony, aby zminimalizować dyskomfort.

W PUROMED nie czekasz w długich kolejkach. 

Zadzwoń lub sprawdź najbliższy wolny termin w systemie online

Poradnia PUROMED
ul. Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus 92
91-341 Łódź

CHIRURGIA NACZYNIOWA

CHOROBY ZAKAŹNE

DERMATOLOGIA
• DLA DOROSŁYCH
• DLA DZIECI
DIABETOLOGIA
DIETETYKA KLINICZNA
ENDOKRYNOLOGIA
FIZJOTERAPIA
• DLA DOROSŁYCH
• UROGINEKOLOGICZNA
GINEKOLOGIA
HEPATOLOGIA
INTERNA
KARDIOLOGIA
MEDYCYNA PODRÓŻY
NEUROCHIRURGIA
NEUROLOGIA
ONKOLOGIA
• OGÓLNA
• PIERSI
• GINEKOLOGICZNA
ORTOPEDIA
PEDIATRIA
REUMATOLOGIA
PODOLOGIA
• DLA DOROSŁYCH
• DLA DZIECI
PSYCHIATRIA
• WIZYTY STACJONARNE
• WIZYTY DOMOWE
• WIZYTY ONLINE
UROLOGIA

CHIRURG NACZYNIOWY
LEKARZ CHORÓB ZAKAŹNYCH
DERMATOLOG
DIABETOLOG
DIETETYK KLINICZNY
ENDOKRYNOLOG
FIZJOTERAPEUTA
FIZJOTERAPEUTKA UROGINEKOLOGICZNA
GINEKOLOG
HEPATOLOG
INTERNISTA
KARDIOLOG
LEKARZ MEDYCYNY PODRÓŻY
NEUROCHIRURG
NEUROLOG
ONKOLOG
ONKOLOG PIERSI
ORTOPEDA
PEDIATRA
PODOLOG
PSYCHIATRA
REUMATOLOG
UROLOG
ULTRASONOGRAFISTA (USG)