Hepatolog cena konsultacji i badań

Rodzaj usługi Cena
konsultacja hepatologiczna 180 zł - 200 zł
Fibroscan z omówieniem wyników 350 zł

Umów do poradni hepatologicznej bez skierowania – sprawdź cennik konsultacji i badań

Skonsultuj się z hepatologiem, jeśli zauważysz u siebie lub bliskich symptomy, które wskazują na problemy z wątrobą, takie jak: przewlekłe zmęczenie, utrata apetytu, żółtaczka, ból w prawym podżebrzu, nudności, czy nieoczekiwane zmiany w masie ciała.

Choroby wątroby mogą mieć różnorodne przyczyny, w tym wirusowe zapalenia, stłuszczenie, nadużywanie alkoholu, czy autoimmunologiczne schorzenia. Warto zgłosić się do hepatologa również w przypadku występowania czynników ryzyka, takich jak choroba alkoholowa, palenie papierosów, nadwaga czy otyłość, a także przyjmowanie niektórych leków.

Istnieje także duże ryzyko zakażenia wirusem zapalenia wątroby typu B lub C, które może przebiegać bezobjawowo przez długi czas, prowadząc do poważnych powikłań.

Pamiętaj, że chora wątroba latami może nie dawać o sobie znać. Nie jest unerwiona, czyli nie boli. Dyskomfort jest odczuwalny dopiero w chwili jej powiększenia lub stanów zapalnych.

Nie zwlekaj, jeśli dostrzeżesz jakiekolwiek niepokojące objawy związane z funkcjonowaniem wątroby. Umów się na konsultację z hepatologiem, który wskaże odpowiednie działania profilaktyczne lub terapeutyczne. W PUROMED zapewniamy szybkie terminy i profesjonalną opiekę nad pacjentami.

Na czym polega badanie wątroby Fibroscan?

Badanie wątroby metodą Fibroscan polega na nieinwazyjnej ocenie stopnia zwłóknienia tego narządu poprzez pomiar sztywności tkanek przy użyciu ultradźwięków. 

Podczas procedury pacjent leży na plecach, a specjalistyczna sonda jest umieszczana na powierzchni skóry w okolicach wątroby. Następnie wysyłane są fale dźwiękowe, a na podstawie prędkości ich przechodzenia przez tkankę wątroby określana jest jej elastyczność. 

Wynik badania Fibroscan pozwala na ocenę stopnia uszkodzenia wątroby, co jest istotne w diagnozie chorób wątroby, takich jak marskość wątroby czy stłuszczenie. Metoda ta jest szybka, bezbolesna i nie wymaga hospitalizacji. W PUROMED badanie wykonywane jest przez doświadczoną hepatolog lek. spec. Anną Kotlarską. Zapraszamy do rezerwacji wizyty.

W PUROMED nie czekasz w długich kolejkach. 

Zadzwoń lub sprawdź najbliższy wolny termin w systemie online

Poradnia PUROMED
ul. Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus 92
91-341 Łódź

CHIRURGIA NACZYNIOWA

CHOROBY ZAKAŹNE

DERMATOLOGIA
• DLA DOROSŁYCH
• DLA DZIECI
DIABETOLOGIA
DIETETYKA KLINICZNA
ENDOKRYNOLOGIA
FIZJOTERAPIA
• DLA DOROSŁYCH
• UROGINEKOLOGICZNA
GINEKOLOGIA
HEPATOLOGIA
INTERNA
KARDIOLOGIA
MEDYCYNA PODRÓŻY
NEUROCHIRURGIA
NEUROLOGIA
ONKOLOGIA
• OGÓLNA
• PIERSI
• GINEKOLOGICZNA
ORTOPEDIA
PEDIATRIA
REUMATOLOGIA
PODOLOGIA
• DLA DOROSŁYCH
• DLA DZIECI
PSYCHIATRIA
• WIZYTY STACJONARNE
• WIZYTY DOMOWE
• WIZYTY ONLINE
UROLOGIA

CHIRURG NACZYNIOWY
LEKARZ CHORÓB ZAKAŹNYCH
DERMATOLOG
DIABETOLOG
DIETETYK KLINICZNY
ENDOKRYNOLOG
FIZJOTERAPEUTA
FIZJOTERAPEUTKA UROGINEKOLOGICZNA
GINEKOLOG
HEPATOLOG
INTERNISTA
KARDIOLOG
LEKARZ MEDYCYNY PODRÓŻY
NEUROCHIRURG
NEUROLOG
ONKOLOG
ONKOLOG PIERSI
ORTOPEDA
PEDIATRA
PODOLOG
PSYCHIATRA
REUMATOLOG
UROLOG
ULTRASONOGRAFISTA (USG)