Kardiologia cena konsultacji i badań

Rodzaj usługi Cena
konsultacja kardiologiczna 180 zł
ECHO serca 180 zł
EKG – elektrokardiografia 50 zł
holter ciśnieniowy 150 zł
holter EKG 150 zł
konsultacja kardiologiczna + EKG 220 zł
konsultacja kardiologiczna + ECHO serca 280 zł
konsultacja kardiologiczna + EKG + ECHO serca 320 zł
konsultacja kardiologiczno-diabetologiczna 280 zł

Umów wizytę w poradni kardiologicznej – sprawdź cennik konsultacji i badań

Odczuwasz ból w klatce piersiowej, duszność nawet przy niewielkim wysiłku? Dokucza Ci uczucie zmęczenia nieproporcjonalne do wykonywanych czynności? A może wyczuwasz nieregularne bicie serca, Twoje kończyny często są opuchnięte lub zdarzają Ci się omdlenia? To tylko część symptomów, które mogą świadczyć o poważnych problemach sercowo-naczyniowych. 

Nie czekaj i skonsultuj się z kardiologiem. Choroby układu sercowo-naczyniowego są najczęstszą przyczyną zgonów. Pod żadnym pozorem nie można ich lekceważyć!

Kardiologia zajmuje się kompleksowym leczeniem i profilaktyką chorób serca i naczyń krwionośnych. Specjaliści kardiologii dysponują zaawansowaną wiedzą i umiejętnościami w zakresie diagnostyki, leczenia farmakologicznego i inwazyjnego, a także prowadzenia rehabilitacji kardiologicznej. Wykorzystują nowoczesne badania i technologie medyczne, takie jak elektrokardiografia, echokardiografia, tomografia komputerowa czy rezonans magnetyczny, aby zapewnić precyzyjną diagnozę i skuteczne leczenie.

Co ważne – nie musisz czekać na objawy! Do kardiologa możesz zgłosić się także w celu przeprowadzenia profilaktycznych badań kontrolnych, zwłaszcza jeśli istnieją czynniki ryzyka chorób sercowo-naczyniowych, takie jak palenie papierosów, nadciśnienie tętnicze, wysoki poziom cholesterolu, cukrzyca, otyłość, brak aktywności fizycznej czy obciążenie genetyczne.

Umów się na wizytę u kardiologa, który podejmie kompleksową ocenę Twojego stanu zdrowia, zaleci odpowiednie postępowanie terapeutyczne i profilaktyczne, oraz wskaże dalsze kroki w leczeniu.

W PUROMED zapewnimy Ci szybki dostęp do wysokiej jakości opieki medycznej, bez długiego oczekiwania na wizytę.

W PUROMED nie czekasz w długich kolejkach. 

Zadzwoń lub sprawdź najbliższy wolny termin w systemie online

Poradnia PUROMED
ul. Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus 92
91-341 Łódź