lek. spec. Marcin Wlazłowski

SPECJALIZACJA:
psychiatria

Lek. spec. Marcin Wlazłowski jest specjalistą psychiatrii. Posiada doświadczenie w konsultowaniu pacjentów z zaburzeniami psychicznymi i współistniejącymi chorobami somatycznymi. Specjalizuje się w leczeniu otępień, uzależnień, a także różnego rodzaju zaburzeń (lękowych, psychotycznych, nastroju i osobowości). Na co dzień współpracuje również z lekarzami innych specjalizacji – ginekologami (którzy kierują do niego swoje pacjentki na konsultacje pod kątem tokofobii wraz z wystawieniem zaświadczenia, depresji w ciąży / po porodzie), neurologami (pacjenci z Alzhaimerem, demencją), onkologami (pacjenci z nowotworami).

Konsultacje psychiatryczne odbywają się stacjonarnie, telefonicznie, online (video) lub jako wizyty domowe na terenie Łodzi i okolic.

Dr Wlazłowski nieustannie poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w konferencjach oraz webinariach.
Konsultacje przeprowadza w języku polskim i angielskim

Dr Wlazłowski cieszy się bardzo dużym uznaniem wśród pacjentów – cechuje go wiedza i doświadczenie oraz – co niezwykle ważne u lekarza psychiatry – wysoki poziom empatii. Pacjenci psychiatryczni potrzebują ciepła, zrozumienia i indywidualnego podejścia nie mniej niż fachowej wiedzy lekarskiej – właśnie za tę „ludzką” stronę lekarza jego pacjenci chwalą go bardzo często, zwracając uwagę na to, że wizyta przebiega komfortowo, w miłej i spokojnej atmosferze.

Marcin Wlazłowski Psychiatra PUROMED

Wykształcenie i doświadczenie zawodowe

Dr Wlazłowski jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Doświadczenie zawodowe zyskał pracując na Oddziale Psychiatrii Dorosłych, a także dyżurując na Oddziale Detoksykacyjnym i w Ośrodku Terapii Uzależnienia od Alkoholu w Szpitalu Wojewódzkim w Bełchatowie. Oprócz pracy w szpitalu i poradni, współpracuje także z kilkoma łódzkimi Domami Pomocy Społecznej, otaczając opieką psychiatryczną ich mieszkańców. Jest również członkiem zespołu leczenia środowiskowego w regionie Łódź-Bałuty.

Zakres badań i usług

Dermatoskopia w Poradnia PUROMED w Łodzi

konsultacja dla kobiet w ciąży w kierunku TOKOFOBII (wraz z wydaniem zaświadczenia)

Zakres konsultacji

;
depresja o różnym podłożu
;
zaburzenia (lękowe, koncentracji, osobowości, pamięci, snu, zachowania, psychosomatyczne,odżywiania, psychotyczne, emocjonalne, neurorozwojowe, o podłożu organicznym)
;
zespół lęku uogólnionego
;
zespół stresu pourazowego
;
uzależnienia
;
schizofrenia
;
fobia społeczna
;
otępienie
;
choroba afektywna dwubiegunowa
;
psychozy
;
manie
;
nerwica natręctw
;
choroba Alzheimera
;
demencja
;
tokofobia
;
depresja w ciąży / po porodzie
Zarezerwuj termin wizyty
Zapytaj o terminy konsultacji u lek. Marcina Wlazłowskiego.
Aby umówić wizytę – skontaktuj się z naszą rejestracją:

Zajrzyj na blog

Przeczytaj artykuły stworzone we współpracy z dr n. med. Agnieszką Żalińską.