Internista Łódź – bez kolejek i zbędnych formalności

Skorzystaj z opieki wysoko ocenianych lekarzy specjalistów.

Internista
lek. Magdalena Balcerak – internista, diabetolog PUROME Łódź

dr n. med. Magdalena Balcerak

internista, diabetolog

ZOBACZ OPIS

UMÓW WIZYTĘ

Małgorzata Kuberska-Kędzierska  kardiolog, diabetolog, internista

dr n. med. Małgorzata Kuberska-Kędzierska

kardiolog, diabetolog, internista

ZOBACZ OPIS

UMÓW WIZYTĘ

Czym zajmuje się lekarz internista?

Internista jest często pierwszym punktem kontaktu dla pacjentów, zajmując się szerokim spektrum problemów zdrowotnych oraz zapewniając opiekę zarówno w przypadku krótkotrwałych schorzeń, jak i przewlekłych chorób. Specjalizuje się w diagnostyce, leczeniu i profilaktyce schorzeń układu wewnętrznego. Jego obszar działania obejmuje narządy wewnętrzne, takie jak serce, płuca, wątroba, nerki, układ pokarmowy, układ krwionośny, a także układ hormonalny.

Internista przeprowadza kompleksową ocenę zdrowia pacjenta, biorąc pod uwagę całość układów i narządów, co pozwala na holistyczne podejście do opieki zdrowotnej. Specjalista ten diagnozuje i leczy różne schorzenia, takie jak choroby serca, cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, choroby układu oddechowego, zaburzenia metaboliczne, choroby autoimmunologiczne czy schorzenia przewodu pokarmowego.

Dodatkowo internista przeprowadza i kieruje pacjentów na profilaktyczne badania kontrolne, dostosowuje plan leczenia, monitoruje stan zdrowia pacjentów chorujących na przewlekłe schorzenia oraz udziela porad dotyczących zdrowego stylu życia.

Więcej na temat zakresu usług internisty w naszej poradni przeczytasz w tym miejscu: internista Łódź.

Lekarz internista Łódź